Wysyłka
Do wysyłki naszych paczek wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone firmy kurierskie. 
 
 
Koszt
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 
 
 
Waga paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Paczka do 30 kg 14,99 zł 18,99 zł
Paczka od 31 kg do 60 kg 28,99 zł 32,99 zł
Paczka od 61 kg do 90 kg 43,99 zł 47,99 zł
Paleta do 300 kg 121,00 zł 140,00 zł
 
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1-3 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W przypadku, gdy termin ten ulegnie zmianie niezwłocznie poinformujemy o tym klienta drogą telefoniczną. 
 
Odbiór osobisty - Ważne!
Nie prowadzimy bezpośredniej sprzedaży w siedzibie firmy. 
O możliwości odbioru paczki informujemy drogą telefoniczną i mailową. 
 
 

 

Sklep internetowy INTAKO oferuję akcesoria do żelbetu, akcesoria szalunkowe, dystanse punktowe plastikowe, kliny i podkładki do montażu okien oraz akcesoria do betonu. Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych i cenionych producentów, dlatego dostarczane przez nas produkty i materiały budowlane cechuję wysoka jakość. Stale poszerzamy naszą ofertę o podstawowe elementy niezbędne na każdej budowie, aby móc kompleksowo obsłużyć małe i duże przedsiębiorstwa budowlane.

W ofercie sklepu można znaleźć niezbędne elementy wykorzystywane w konstrukcjach żelbetowych, w zakładach prefabrykacji jak i na budowie. Oferujemy produkty wyłącznie sprawdzonych producentów, cenionych na rynku światowym. Aby ułatwić nawigację, kategoria podzielona została na grupy produktowe takie jak podkładki dystansowe do zbrojenia (tzw. baryłki, kształtki, gwiazdki i inne) z tworzywa sztucznego w których znajdują się dystanse poziome, pionowe i liniowe, akcesoria do szalunków w których można znaleźć konusy, korki i tuleje ochronne oraz zaciski szalunkowe tzw. żabki, akcesoria do szklenia z klinami i podkładkami dystansowymi oraz podkładkami wyrównawczymi dla różnego rodzaju systemów okiennych. Uzupełnieniem oferty są akcesoria dla zbrojarzy, akcesoria do ociepleń i wiele innych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl