Jakie wyróżniamy dystanse do zbrojenia?
Jakie wyróżniamy dystanse do zbrojenia?

Dystanse do zbrojenia różnią się od siebie formą konstrukcji, kształtem, materiałem z którego zostały wykonane, jak i sugerowanym przeznaczeniem. Poniżej prezentujemy najczęstsze kryteria podziału podkładek dystansowych stosowanych w elementach oraz budowlach żelbetowych.

czytaj całość »
Jakie dystanse pod zbrojenie wybrać?
Jakie dystanse pod zbrojenie wybrać?

Podkładki dystansowe zbrojeniowe używane w pracach zbrojarskich pełnią bardzo ważną rolę. Pomagają uzyskać wymaganą odległość od deskowania i zapewniają jednakową warstwę betonu na całej powierzchni. Wpływają na jakość wykonania konstrukcji żelbetowych, co przekłada się na zwiększoną trwałość całej budowli. Poprawne wykonanie robót zbrojeniowych gwarantuję ochronę antykorozyjną prętów zbrojeniowych oraz ich dobrą przyczepność do betonu.

czytaj całość »
Akcesoria do betonu a otulenie prętów zbrojeniowych
Akcesoria do betonu a otulenie prętów zbrojeniowych

W starszym budownictwie, prace zbrojarskie wykonywane były z małą dokładnością i często przy wykorzystaniu najtańszych materiałów. Zardzewiałe pręty zbrojenia - często przez błędnie dobraną grubość otuliny i nierównomierny rozkład betonu, postrzępione krawędzie elementów budowli, to tylko część niedociągnięć w starszych konstrukcjach. Nowoczesne budownictwo wymaga stosowania rozwiązań, które cechuję wysoka jakość, precyzyjność oraz praktyczność.

czytaj całość »

 

Sklep internetowy INTAKO oferuję akcesoria do żelbetu, akcesoria szalunkowe, dystanse punktowe plastikowe, kliny i podkładki do montażu okien oraz akcesoria do betonu. Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych i cenionych producentów, dlatego dostarczane przez nas produkty i materiały budowlane cechuję wysoka jakość. Stale poszerzamy naszą ofertę o podstawowe elementy niezbędne na każdej budowie, aby móc kompleksowo obsłużyć małe i duże przedsiębiorstwa budowlane.

W ofercie sklepu można znaleźć niezbędne elementy wykorzystywane w konstrukcjach żelbetowych, w zakładach prefabrykacji jak i na budowie. Oferujemy produkty wyłącznie sprawdzonych producentów, cenionych na rynku światowym. Aby ułatwić nawigację, kategoria podzielona została na grupy produktowe takie jak podkładki dystansowe do zbrojenia (tzw. baryłki, kształtki, gwiazdki i inne) z tworzywa sztucznego w których znajdują się dystanse poziome, pionowe i liniowe, akcesoria do szalunków w których można znaleźć konusy, korki i tuleje ochronne oraz zaciski szalunkowe tzw. żabki, akcesoria do szklenia z klinami i podkładkami dystansowymi oraz podkładkami wyrównawczymi dla różnego rodzaju systemów okiennych. Uzupełnieniem oferty są akcesoria dla zbrojarzy, akcesoria do ociepleń i wiele innych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl